ÜRÜN ADI: STANDART TİP ISI GERİ KAZANIM CİHAZLARI
KISA KODU: THRV
TANIM: TERMOFAN Isı Geri Kazanım Cihazları, enerji tasarrufu sağlamanın yanında yüksek iç hava kalitesi elde etmek için tasarlanmıştır. THRV cihazları içinde kullanılan plakalı ısı eşanjörleri ile evsel, ticari ve endüstriyel klima ve havalandırma uygulamalarında büyük kolaylıklar, geniş uygulama olanakları sağlarlar. İletkenliği ve performansları yüksek eşanjörler ile ılık ve soğuk hava akımları arasında verimli bir ısı transferi sağlanır.

ÜRÜN ADI: DX ISI POMPALI ISI GERİ KAZANIM CİHAZLARI
KISA KODU: THRV-DX
TANIM: THRV-DX Isı pompalı ısı geri kazanım havalandırma üniteleri, enerji tasarrufu sağlamanın yanında yüksek iç hava kalitesi elde etmek için tasarlanmıştır. THRV-DX cihazları içinde kullanılan havadan havaya ısı geri kazanım plakalı eşanjörleri ile ısı transferi yapılırken ısı pompası sayesinde oda sıcaklığında taze hava elde edilmiş olur. 

Standart ısı geri kazanım cihazlarında, yaz aylarında ortalama olarak 28°C, kış aylarında ise 16°C üfleme sıcaklığı elde edilmekte ve bu sıcaklıklar konfor açısından insanı rahatsız edebilmektedir. Isı pompalı ısı geri kazanım cihazlarında ise, ısı pompası sayesinde, yazın 20°C, kışın 25°C taze hava üfleme sıcaklığı elde edilebilmektedir.

ÜRÜN ADI: EC FANLI ISI GERİ KAZANIM ÜNİTELERİ
KISA KODU: THRV-EC
TANIM: TERMOFAN Isı Geri Kazanım Cihazları, enerji tasarrufu sağlamanın yanında yüksek iç hava kalitesi elde etmek için tasarlanmıştır. THRV-EC cihazları içinde kullanılan plakalı ısı eşanjörleri ile evsel, ticari ve endüstriyel klima ve havalandırma uygulamalarında büyük kolaylıklar, geniş uygulama olanakları sağlarlar. İletkenliği ve performansları yüksek eşanjörler ile ılık ve soğuk hava akımları arasında verimli bir ısı transferi sağlanır.

EC fanlar ile yüksek fan verimi sunulmaktadır.