TCA-S

Kare Tavan Difüzörleri (Kare Anemostadlar)

Termofan TCA-S model kare anemostadlar havalandırma sistemlerinde bu tip kanatlı difüzörler tavan uygulamaları için tasarlanmıştır, uygulama gereksinimlerine bağlı olarak hava debisini ayarlamak ve hava debisini optimize etmek için aksesuarları ile birlikte dağıtıcı ve toplayıcı sistemlerde kullanılır.

Özel olarak hadde edilmiş 6063 alüminyum profilden imal edilmiştir, standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir.

Standartta vidalı üretilir, çerçevede delik istenmez ise mandal veya yay sistemli olarak üretilmektedir.

Anemostad damperi ve plenum kutusu aksesuarlarıdır.

TCA-C

Yuvarlak Tavan Difüzörleri (Yuvarlak Anemostadlar)

Termofan TCA-C model yuvarlak anemostadlar havalandırma sistemlerinde üfleme difüzörü veya emiş elemanı olarak kullanılmaktadır. Alüminyumdan imal edilmiştir, standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır.

Standart olarak vidalı üretilir.

TCA-S-4W

Kare Dört Yönlü Ayarlı Difüzör

Dört yönlü kare tavan difüzörü, besleme havası akışını yönlendiren ve gerektiğinde düzenleyen bir cihaz görevi görür. Kaliteli alüminyum profillerden yapılan “Z” panjurlar tarafından oluşturulan daha karmaşık geçişler, kullanıcıların menfez veya difüzör açıklıklarının etrafından veya içinden malzeme çekme riskini azaltır.

Her türlü güvenlik ve risk/ ligatürü önleme gereksinimlerini karşılayabilir ve kurulum veya malzeme gereksinimlerinden bağımsız olarak tesis üzerinde herhangi bir yere monte edilebilir.

Hava akış valfi ile donatılabilir.

TDV

Gemici Anemostadları (Alüminyum)

Termofan TDV model gemici anemostadları havalandırma sistemlerinde genellikle küçük mahallerin havalandırması için kullanılmaktadır. Alüminyumdan imal edilmiştir, standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir.

Standart olarak vidalı üretilir.

TSD

Slot Difüzörler

Termofan TSD model slot difüzörler havalandırma sistemlerinde emiş ve üfleme difüzörü olarak kullanılmakta olup montaj standartta köprülüdür.

Özel olarak hadde edilmiş 6063 alüminyum profilden imal edilmiştir, kanatlar hariç standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir kanatlar ise siyah eloksal ile kaplanmaktadır.

Plenum kutusu ve köşe parçası aksesuarlarıdır.