TEAL

Dış Hava Panjurları

Termofan TEAL model dış hava panjurları havalandırma sistemlerinde hava kanallarının dış ortamlara açılan noktalarında emiş ve atış menfezi olarak kullanılır dış ortamlardan gelebilecek sinek, yağmur, kuş vb. Şeylerin girmesini engelleme işlevi yapar. Özel olarak hadde edilmiş 6063 alüminyum profilden imal edilmiştir, standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre natürel alüminyum eloksalı da yapılabilmektedir. 

Standart olarak vidalı üretilir. Galvanizli tel kafes aksesuardır.

TEAL-C

Yuvarlak Dış Hava Panjurları

Termofan TEAL-C model kum filtreli yuvarlak dış hava panjurları, hava kanallarının dış ortama açıldığı noktalarda emiş ve fırlatma menfezlerini korumak, yabancı partikül girişini engellemek ve ses iletimini engellemek için tasarlanmıştır.

Standart olarak vidalı üretilir. Galvanizli tel kafes aksesuardır.

TEAL-SF

Kum Filtreli Dış Hava Panjurları

Termofan TEAL-SF kum tutma panjur modeli, belirli bir hızda emme ve üfleme sırasında kumu kanal dışında tutmak için kullanılır. Alüminyum panjurlardan ve galvanizli sac veya paslanmaz çelikten yapılmış bir kum tutma ünitesinden yapılabilir. İsteğe göre elektrostatik toz boya ile boyanabilir. Standart renkler RAL 9010 ve 9016’dır. Diğer renkler fırın boya ile verilmektedir.

TEP

Evaporatif Plenium Box

Termofan TFEP model evaporatif plenium box galvaniz sacdan izoleli veya izolesiz olarak imal edilebilir. Hava girişi üstten veya yandan olabilir. Havalandırma sistemlerinde havanın, difüzör veya menfezlerle homojen yönlendirilmesi için kullanılır.

TGB

Menfez Box

Termofan TFMB model menfez box galvaniz sacdan izoleli veya izolesiz olarak imal edilir. Hava girişi üstten veya yandan olabilir. Havalandırma sistemlerinde havanın, difüzör veya menfezlerle homojen yönlendirilmesi için kullanılır.