THFP

Hepa Filtreli Plenum Kutular

Termofan THFP tavan tipi filtre plenumu optik, elektronik, medikal, ameliyathane gibi sterilizasyon gerektiren odalarda H13 ve H14 filtreleri ile uygun hava ortamı sağlamak için kullanılır. Filtre plenumları, temiz oda teknolojisinin  uygulanmasında kullanılan ana havalandırma ürünleridir.

HEPA filtre kutusu standart olarak paslanmaz çelikten veya boyalı DKP sacdan imal edilmiştir. Plenum, filtrenin sızdırmaz hale getirilmesine ve hava kanalı sisteminde hijyenik koşulların sağlanmasına hizmet eder.

İki tipte üretilirler: yan girişli ve üst girişli.

TLS-DD

Düşük Hızlı Deplasmanlı Difüzörler

Termofan TLS-DD model düşük hızlı deplasmanlı difüzörler tavan yüksekliği 3,5 metre ve daha fazla olan mahallerde onfor kliması için kullanılmaktadır konferans salonları, sınıflar, toplantı salonları süpermarketler gibi düşük maliyetli ve türbülanssız deplasmanlı klima sistem uygulaması yapılan yerler başlıca kullanım alanlarıdır.

TLSD

Teleskopik Difüzörler

Termofan TTSD model teleskopik difüzörler 60 metreye kadar tavan yükseklikleri olan mahaller için geliştirilmiş özel difüzörlerdir. Bu modeli teleskopik difüzörler yüksek duvarlara veya tavana monte edilebilirler.
Yüksek debideki havayı istenen hızda ve istenen yere üfleyerek ideal konfor şartlarını temin ederler.

TCD

İdeal Konfor Difüzörleri

Termofan TCD model ideal konfor difüzörleri tavan yüksekliği 3.5 metre ve daha fazla olan mahallerde hem konfor kliması uygulamalarında hem endüstriyel uygulamalarda dört mevsim hava dağıtımı gerçekleştirmek için tasarlanmış özel ünitelerdir. 

Fabrikalar, konser salonları, sinemalar, spor salonları uygulama alanlarıdır.

TJN

Jet Nozullar

Termofan TJN model jet nozullar yüksek üfleme hızları ve uzun üfleme mesafesi gerektiren mahallerin klimatizayon ve havalandırması için kullanılan ürünlerdir. Düşük basınç kayıplarına ve düşük ses seviyelerine sahiptirler. 

Yuvarlak kanallara doğrudan bağlanabilirler ve üfleme yönleri elle ayarlanabilir.

TJN-1R

Jet Nozullar (Tek Cidar)

Termofan TJN-1R model jet nozullar yüksek üfleme hızları ve uzun üfleme mesafesi gerektiren mahallerin klimatizayon ve havalandırması için kullanılan ürünlerdir. Düşük basınç kayıplarına ve düşük ses seviyelerine sahiptirler. 

Yuvarlak kanallara doğrudan bağlanabilirler ve üfleme yönleri elle ayarlanabilir.

TJN-2R

Jet Nozullar (Çift Cidar)

Termofan TJN-2R model jet nozullar yüksek üfleme hızları ve uzun üfleme mesafesi gerektiren mahallerin klimatizayon ve havalandırması için kullanılan ürünlerdir. Düşük basınç kayıplarına ve düşük ses seviyelerine sahiptirler. Yuvarlak kanallara doğrudan bağlanabilirler ve üfleme yönleri elle ayarlanabilir.