TVAV-S

Kare Kesitli Vav Üniteler

Termofan TVAV-S model kare kesitli VAV üniteleri havalandırma teknolojilerinin en ekonomik ve teknolojik
uygulamalarıdır. Üflenen ve atılan hava miktarının oransak olarak kontrol edilmesi ile mahal sıcaklığı kontrol altına alınır. Havanın ısıtma veya soğutma maliyeti ile basınçlandırma maliyetinde düşüş sağlanarak işletme maliyeti azaltılmış olur.

TVAV-C

Yuvarlak Kesitli Vav Terminal Üniteleri

Termofan TVAV-C model yuvarlak kesitli VAV üniteleri havalandırma teknolojilerinin en ekonomik ve teknolojik uygulamalarıdır. Üflenen ve atılan hava miktarının oransak olarak kontrol edilmesi ile mahal sıcaklığı kontrol altına alınır.Havanın ısıtma veya soğutma maliyeti ile basınçlandırma maliyetinde düşüş sağlanarak işletme maliyeti azaltılmış olur.

TCAV- MSFR

Cav-Mekanik Sabit Debi Regülatörü

Termofan TCAV-MSFR model CAV mekanik sabit debi regülatörleri hariçten bir enerji kullanmadan bir yay aracılığı ile hava debisini istenen ölçüde sabit tutarlar. Kanaldaki basıncın yükselme durumuna göre yay kumandalı kanatçık kalkarak artan hava hızına basınç kaybını arttırıp hava debi artışını engeller.

TCAV-MSFR-С

Cav-Mekanik Sabit Debi Regülatörü

Termofan TCAV-MSFR-С yuvarlak model CAV mekanik sabit debi regülatörleri hariçten bir enerji kullanmadan bir yay  aracılığı ile hava debisini istenen ölçüde sabit tutarlar. Kanaldaki basıncın yükselme durumuna göre yay kumandalı kanatçık kalkarak artan hava hızına basınç kaybını arttırıp hava debi artışını engeller.

TCAV-MSFR-P

Cav-Mekanik Sabit Debi Regülatörü (Prizmatik)

Termofan TCAV-MSFR-P prizmatik model CAV mekanik sabit debi regülatörleri hariçten bir enerji kullanmadan bir yay aracılığı ile hava debisini istenen ölçüde sabit tutarlar. Kanaldaki basıncın yükselme durumuna göre yay kumandalı kanatçık kalkarak artan hava hızına basınç kaybını arttırıp hava debi artışını engeller.