TG-SB, TG-SB+D

Tek Sıra Kanatlı Menfez + Damper

Termofan TG-SB, TG-SB+D (damperli) model tek sıra kanatlı menfezler havalandırma sistemlerinde emiş kanallarında kullanılır, kanatlar yatay eksende hareketlidir.
Özel olarak haddelenmiş 6063 alüminyum profil den imal edilmiştir, standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir. 

Standart olarak vidalı üretilir. Menfez damperi aksesuarıdır

TG-DB, TG-DB+D

Çift Sıra Kanatlı Menfez + Damper

Termofan TG-DB, TG-DB+D (damperli) model çift sıra kanatlı menfezler havalandırma sistemlerinde üfleme kanallarında kullanılır, kanatlar yatay eksende hareketlidir.

Özel olarak haddelenmiş 6063 alüminyum profil den imal edilmiştir, standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir. Standart olarak vidalı üretilir. Menfez damperi aksesuarıdır.

TGP, TGP+D

Perfore Menfezler ve Perfore Menfez + Damper

Termofan TGP, TGP+D (damperli) model perfore menfezler havalandırma sistemlerinde emiş ve üfleme menfezi olarak kullanılmaktadır. Çerçeveleri özel olarak hadde edilmiş 6063 alüminyum profilden imal edilmiştir, menfez kısımları perfore DKP saçtan üretilmektedir.

Standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir, debi reglaj damperleri alüminyum profilden zıt kanatlı veya paralel kanatlı olarak üretilebilir.

TGP-1, TGP+D-1

Kare Petek Perfore Menfezler + Damper

Termofan TGP-1, TGP+D-1 (damperli) model menfezler havalandırma sistemlerinde emiş ve üfleme menfezi olarak kullanılır.

Özel olarak hadde edilmiş 6063 alüminyum profilden imal edilmiştir, standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir.

Standartta vidalı üretilir, çerçevede delik istenmez ise mandal veya yay sistemli olarak üretilmektedir.
Menfez damperi aksesuarıdır. Kontrol damperleri, karşılıklı veya paralel kanatlar şeklinde alüminyumdan yapılabilir.

TGP-2, TGP+D-2

Kare Petek Perfore Kasalı Menfezler + Damper

Termofan TGP-2, TGP+D-2 (damperli) model kasalı menfezler havalandırma sistemlerinde emiş menfezi olarak kullanılır. Özel olarak hadde edilmiş 6063 alüminyum profilden imal edilmiştir.

Standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir. Standartta vidalı üretilir, çerçevede delik istenmez ise mandal veya yay sistemli olarak üretilmektedir.

TG-L

Lineer Menfezler

Termofan TG-L model lineer menfezler havalandırma sistemlerinde ağırlıklı olarak fancoil ve radyatör üstlerinde kullanılmakta olup uygulamada üfleme ve emiş menfezi olarak ta kullanılabilmektedir.
Özel olarak hadde edilmiş 6063 alüminyum profilden imal edilmiştir, standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir. 

Standartta vidalı üretilir, çerçevede delik istenmez ise mandal veya yay sistemli olarak üretilmektedir. Menfez damperi,plenum kutusu ve kör kasa aksesuarlarıdır.

TG-DWT

Kapı ve Duvar Transfer Menfezleri

Termofan TG-DWT model transfer menfezler havalandırma sistemlerinde bir taraftan bakıldığında diğer tarafın görünmemesi özelliği ile mahaller arası hava transferinde kullanılmaktadır. Özel olarak hadde edilmiş 6063 alüminyum profilden imal edilmiştir. 

Standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir.

TG-CD, TG-CD+D

Yuvarlak Kanallar İçin Çift Sıra Kanatlı Damperli ve Dampersiz Menfezler

Termofan TG-CD, TG-CD+D (damperli) model yuvarlak kanal menfezleri Havalandırma sistemlerinde hava miktarını ayarlamak amacı ile kullanılır.
Özel olarak hadde edilmiş 6063 alüminyum profilden imal edilmiştir.

Standart kaplama işlemi RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir.

 
Standart vidalı üretilir. Menfez damperi ve saptırıcı kanatlar aksesuarlarıdır.

TG-FH

Lif Tutucu Menfezler

Termofan TG-FH model lif tutucu menfezler havalandırma sistemlerinde mahalden çekilen hava içerisinde bulunan lifleri tutmak amacı ile kullanılır özellikle hava kalitesinin arttırmak için uygulandığı sektörler tekstil üretimi, gıda üretimi ve sağlık sektöründeki ameliyathane gibi temiz hava ihtiyacı olan ortamlardır. Talebe göre yuvalarına vida veya yay ile monte edilecek şekilde üretilebilmektedirler.

TG-B

Banyo Menfezi

Termofan TG-B model transfer menfezleri fonksiyon havalandırma sistemlerinde emiş ve üfleme menfezi olarak kullanılmaktadır. Özel haddelenmiş 6063 alüminyum şeklinde imal edilirler.

Standart kaplama RAL 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boya ile yapılmaktadır. Talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir.