THBD-1

Helisel Üflemeli Difüzörler

Termofan THBD-1 model helisel üflemeli tavan difüzörleri çok kısa mesafeler içerisinde oda havası ile homojen bir karışım sağlamak için kullanılır. 2.6 ila 4 metre arasındaki tavan yükseklikleri için ideal hava üfleme terminal üniteleridir. 

Talebe göre plenum hücreli olarak üretilebilirler.

THBD-2

Döşeme Tipi Difüzörler

Termofan THBD-2 model helisel üflemeli tavan difüzörleri çok kısa mesafeler içerisinde oda havası ile homojen bir karışım sağlamak için kullanılır. 2.6 ila 4 metre arasındaki tavan yükseklikleri için ideal hava üfleme terminal üniteleridir. 

Talebe göre plenum hücreli olarak üretilebilirler.

THBD-3

Helisel Üflemeli Difüzörler

Termofan THBD-3 model helisel üflemeli tavan difüzörleri çok kısa mesafeler içerisinde oda havası ile homojen bir karışım sağlamak için kullanılır. 

2.6 ila 4 metre arasındaki tavan yükseklikleri için ideal hava üfleme terminal üniteleridir. Hava üfleme yönü ayarlanabilir. Talebe göre plenum hücreli olarak üretilebilirler.

THBD-4

Helisel Üflemeli Difüzörler

Termofan THBD-4 model helisel üflemeli tavan difüzörleri çok kısa mesafeler içerisinde oda havası ile homojen bir karışım sağlamak için kullanılır,

15 metreye kadar tavan yükseklikleri için ideal hava üfleme terminal üniteleridir. Talebe göre plenum hücreli olarak üretilebilirler.

TRD

Döner Gövdeli Difüzörler

Termofan TRD model döner tavan difüzörü endüstriyel havalandırma ve konfor klima sistemlerinde kullanıma uygundur konser, toplantı, sinema, tiyatro salonları fabrikalar ve süpermarketler gibi tavan yüksekliği 3.5-15 metre ve daha yüksek olan mahallerde tercih edilir. 

Yaz ve kış kanat açıları ayarlanarak verimlik sağlanır.